Skontaktuj się z nami: +48 77 887 90 54 | +48 692 750 234

Akcesoria do Switchy i konwertery

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC Single-Mode 20km

506724

Nowy

3 szt.

Uwaga: ostatnie sztuki na stanie!

137,69 zł
111,94 zł Netto


Specyfikacja

Opis ogólnyModuł MiniGBIC Intellinet SFP LC Single-Mode 20km
Wymiary [G x S x W] (mm)55 x 13 x 12
Waga (kg)0.051
Informacje dodatkoweOpis produktu: Zasilanie: Wymagane: 3,3 V Pobór mocy: 1 W (maksymalnie) Parametry fizyczne: Temperatura pracy: 0 - 70°C Maksymalna moc nadawcza TX: -3 dBm Minimalna moc nadawcza TX: -8 dBm Czułość: -24 dB Zapas: 8
Okres rękojmi w miesiącach36
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normamiIEEE 802.3z Gigabit Ethernet
Port PoENie
Zarządzanie przez WWW (Smart)Nie
Zarządzanie z lini poleceń (CLI)Nie
Możliwość łączenia w stosNie
Rodzaj urządzenia przewodowegoModuł do Switch
Open NetworkingNie

30 Innych produktów w tej samej kategorii: