Skontaktuj się z nami: +48 77 887 90 54 | +48 692 750 234

Akcesoria do Switchy i konwertery

Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX SC MM I-ET TX-CR14

506502

Nowy

1 szt.

Uwaga: ostatnie sztuki na stanie!

181,33 zł
147,42 zł Netto


Specyfikacja

Opis ogólnyMedia konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX SC MM
Wymiary [G x S x W] (mm)107x70x26
Waga (kg)0.540
Informacje dodatkoweOpis produktu: Port RJ45 z obsługą autokrosowania MDI/MDI-X oraz autonegocjacją prędkości Jeden port światłowodowy 100Base-FX SC, wielomodowy, duplex Do zastosowania ze światłowodami o długości do 2 km Długość
Okres rękojmi w miesiącach36
Typ obudowyDesktop
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normamiIEEE 802.3 10 Base-T (RJ45) IEEE 802.3u 100 Base-T (RJ45)
Porty wej/wyj1x 100Base-FX multi-mode SC 1x 10M/100M RJ-45
Port PoENie
Architektura sieci LANFast Ethernet
Ilość portów RJ-45 10/100MbE1 szt.
Zarządzanie przez WWW (Smart)Nie
Zarządzanie z lini poleceń (CLI)Nie
Możliwość łączenia w stosNie
Rodzaj urządzenia przewodowegoKonwerter
Open NetworkingNie

30 Innych produktów w tej samej kategorii: