Skontaktuj się z nami: +48 77 887 90 54

Akcesoria do Switchy i konwertery

eRaty Santander

Marcin Szukiewicz Usługi Informatyczne

Tylko online

Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC SM

Media konwerter Intellinet 1000Base-T...

More details

507158

Nowy

1 szt. Produkt dostępny od ręki

Uwaga: ostatnie sztuki na stanie!

443,04 zł


Zapytaj o produkt
Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC SM

Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC SM

Media konwerter Intellinet 1000Base-T...

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Specyfikacja

Wymiary [G x S x W] (mm)115x70,5x26
Waga (kg)0.540
Informacje dodatkoweOpis produktu:, Jeden port RJ45 1000Base-T, maksymalny dystans 100 m, Port RJ45 z obsługą autokrosowania MDI/MDI-X oraz autonegocjacją prędkości, Jeden port światłowodowy 1000Base-LX SC, jednomodowy, duplex, Długość fali: 1310 nm, Transfer danych: 1000 Mb
Okres rękojmi w miesiącach36
Typ obudowyDesktop
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normamiIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Porty wej/wyj1x 1000Base-T RJ45, 1x 1000Base-SX SM SC
Architektura sieci LANGigabit Ethernet
Ilość portów RJ-45 10/100MbE1 szt.
Rodzaj urządzenia przewodowegoKonwerter
Ilość portów RJ-45 1GbE1 szt.
Kod producenta507158

Więcej informacji

Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC SM
  • Komentarze
  • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

    Napisz swoją opinię

    Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC SM

    Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC SM

    Media konwerter Intellinet 1000Base-T...

    Napisz swoją opinię

    21 Innych produktów w tej samej kategorii: