Skontaktuj się z nami: +48 77 887 90 54

Akcesoria do Switchy i konwertery

eRaty Santander

Marcin Szukiewicz Usługi Informatyczne

Tylko online

Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

More details

SFP-10G-LR-C

Nowy

4 szt. Produkt dostępny od ręki

Uwaga: ostatnie sztuki na stanie!

133,38 zł


Zapytaj o produkt
Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Specyfikacja

Informacje dodatkoweModułem SFP+ 10G o długości fali 1355nm, Duplex LC connector, Hot-pluggable SFP footprint, Uncooled 1310nm DFB laser, RoHS compliant and Lead Free, Distance up to 10Km on 9/125um SMF, Power dissipation 1.0W (0~70°C)
Okres rękojmi w miesiącach36
Typ obudowyModuł podłączany
Kod producentaSFP-10G-LR-C

Więcej informacji

Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP
  • Komentarze
  • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

    Napisz swoją opinię

    Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

    Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

    Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

    Napisz swoją opinię

    22 Innych produktów w tej samej kategorii: