Skontaktuj się z nami: +48 77 887 90 54

Akcesoria do Switchy i konwertery

eRaty Santander

Marcin Szukiewicz Usługi Informatyczne

Tylko online

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 21km RX1310/TX1550

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC...

More details

507486

Nowy

3 szt. Produkt dostępny od ręki

Uwaga: ostatnie sztuki na stanie!

164,58 zł


Zapytaj o produkt
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 21km RX1310/TX1550

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 21km RX1310/TX1550

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC...

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Specyfikacja

Wymiary [G x S x W] (mm)57 x 14 x 12
Waga (kg)0.040
Informacje dodatkoweOpis produktu:, Temperatura magazynowania: -40 - 85°C (-40 - 185°F), Zawartość opakowania:, Dwukierunkowy WDM Moduł Optyczny SFP Gigabit, Pasuje do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfikacją SFP, Przepustowość: 1000 Mb/s, Długości fal: Odb
Okres rękojmi w miesiącach36
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normamiIEEE 802.3z
Rodzaj urządzenia przewodowegoModuł do Switch
Kod producenta507486

Więcej informacji

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 21km RX1310/TX1550
  • Komentarze
  • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

    Napisz swoją opinię

    Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 21km RX1310/TX1550

    Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 21km RX1310/TX1550

    Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC...

    Napisz swoją opinię

    22 Innych produktów w tej samej kategorii: